Proč

Proč navštěvovat právě nás? Laik jen stěží dokáže ohodnotit kvalitu lékaře, přestože existuje spolehlivý tip, jak dobrého doktora poznat: poznáte jej tak, že ho nepotřebujete. Kvalitní lékař si klade za cíl dosáhnout takové úrovně spolupráce s pacientem, aby pacient chodíval pouze na preventivní prohlídky.
Naším přáním je, abyste měli důvěru v kvalitní ošetření a dobrý servis, aby každá Vaše návštěva měla hladký průběh, a vždy jste se dozvěděli, jaké úkony právě budeme provádět, i proč jednotlivé zákroky stojí tolik, kolik stojí.
Stačí, když pochopíte a přijmete naše „Proč“ za své, a o ostatní se už postaráme my. Naším hnacím motorem je snaha o maximální prevenci ve vztahu k člověku jako celku. Sami se snažíme vést zdravý životní styl a doporučujeme jej i našim pacientům. Víme totiž, že i správné stravovací návyky a kladný vztah k pohybu mají vliv na Vaše zuby.
Je nám ale zároveň jasné, že ne vždy všemu plně porozumíte. Prosíme, ptejte se, co s Vašimi zuby právě provádíme, nechte si vysvětlit, proč, jak a co děláme. Sdělte nám své představy a svá přání.
Až na malé výjimky je zdravý chrup dosažitelný pro každého jedince. Stačí mít správné pomůcky a vědět, jak si správně zuby čistit, a máte vyhráno. I proto v našem týmu klademe tak velký důraz na práci hygienistky. Pokud vše správně pochopíte v její ambulanci, zbylé ordinace již nebudete potřebovat.

Kde nás najdete?

Zubárna s.r.o.
Specializovaná zubní ordinace
Politických obětí 531
738 02 Frýdek-Místek
IČ: 03711285
Bankovní účet: 281006600/0300
ČSOB

Respektujte prosím Zákaz
vjezdu do dvora areálu!
558 111 640
731 491 533
Nyní u nás můžete
platit kartou.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.