Dentální hygiena

Na první návštěvě v Zubárně Vás přivítá dentální hygienistka nebo preventistka, která si přichystá všechny potřebné pomůcky, kartáčky, případně rentgeny, a vlídnost s dobrou náladou.
Vy byste se měli připravit tak, že si vyčistíte zuby způsobem, jak jste zvyklí, a vezmete si s sebou všechny své pomůcky, žádanku od svého stávajícího zubního lékaře, rentgenové snímky, případně další dokumentaci.
Co můžete od vstupní návštěvy čekat? Bude trvat asi 75 minut, po vyšetření stavu Vašich dásní a parodontu se dozvíte, co je zdrojem případných potíží, které se zuby řešíte, a co dělat pro to, abychom se o Vás mohli kvalitně postarat a vyhnuli jste se dalším komplikacím.
Veškerými potřebnými pomůckami a kartáčky Vás hygienistka vybaví.
Nebojte se na cokoli ohledně péče o zuby zeptat, protože nejdůležitější bude, abyste vše, co Vás hygienistka naučí, uměli provést sami doma - jinými slovy bez Vás a Vaší spolupráce se neobejdeme!
V dalších návštěvách, které si podle svých individuálních potřeb domluvíte, bude probíhat odstranění zubního kamene a další zákroky vedoucí k uzdravení dásní a parodontu - vše podle toho, co bude třeba na základě vyšetření udělat proto, abyste byli zdraví.

Kde nás najdete?

Zubárna s.r.o.
Specializovaná zubní ordinace
Politických obětí 531
738 02 Frýdek-Místek
IČ: 03711285

Bankovní účet ČSOB:
281006600/0300

Najdete u nás také
  • zubní ordinaci Remidental
  • děstkou rehabilitaci
    a fyzioterapii Fyzio Beskyd
  • zubní laboratoř 3dent smile s.r.o.
558 111 640
731 491 533
Nyní u nás můžete platit kartou.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.